Weź udział w projekcie: Fabryka przedsiębiorczości

Obrazek
krasnobludek
Administrator
Posty: 390
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:45

Weź udział w projekcie: Fabryka przedsiębiorczości

Postautor: krasnobludek » 28 lis 2017, 10:01

PROJEKT „FABRYKA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

Nabór do Projektu

"Fabryka przedsiębiorczości" będzie prowadzony w okresie 01-08.12.2017 r. oraz 02-09.01.2018 r.

Wsparcie w ramach projektu obejmuje:

szkolenia i doradztwo,
bezzwrotne dotacje na start do 23 350 zł/os.,
wsparcie pomostowe wypłacane miesięcznie w kwocie nie większej niż 1280,00 zł brutto przez okres pierwszych 7 m-cy (40 osób). Ubiegać się będzie można o 3 - miesięczne przedłużenie wsparcia pomostowego, wypłacanego miesięcznie w kwocie nie większej niż 1270,00 zł ( w przypadku osób, które zamierzają zatrudnić pracownika, maksymalnie dla 8 Uczestników Projektu).
wsparcie pomostowe doradczo - warsztatowe.
Zapewnione będą materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, zwrot kosztów opieki nad dzieckiem, wyżywienie. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WL na lata 2014-2020.

Projekt skierowany jest do osób powyżej 30. roku życia zamieszkujących na terenie woj. lubelskiego, pozostających bez pracy (w tym zarejestrowane w urzędzie pracy jako bezrobotne), zamierzające rozpocząć prowadzenie działalność gospodarczą i prowadzić ją przez minimum 12 m-cy na terenie woj. lubelskiego, należących co najmniej do jednej z grup: osoby w wieku powyżej 50. roku życia, kobiety, osoby niepełnosprawne, osoby długotrwale bezrobotne, osoby o niskich kwalifikacjach (osoby posiadające wykształcenie maksymalnie ponadgimnazjalne).

Priorytetowo traktowane są osoby odchodzące z rolnictwa planujące rozpocząć prowadzenie pozarolniczej działalności gospodarczej, osoby z terenów wiejskich oraz osoby niepełnosprawne, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, co oznacza, iż należą co najmniej do jednej z ww. grup.Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone o kontakt z Biurem Projektu, ul. Nałęczowska 30/204, 20-701 Lublin (Galeria Parada), tel. 81 747 94 08, fabryka@fundacja-spoleczna.pl.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie projektu www.fundacja-spoleczna.pl (zakładka Aktualne projekty – Fabryka przedsiębiorczości).

Kamkics

Weź udział w projekcie Fabryka przedsiębiorczości

Postautor: Kamkics » 08 sie 2019, 00:26

a w którym kraju możesz prawie nic nie robić i mieć z tego dużo hajsu?
oczywiste jest, że bez wykształcenia i doświadczenia ot tak swietnej pracy nie dostaniesz, ale tak jest wszędzie

poza tym, jak ktoś jest zaradny to sobie poradzi, niekradnąc, małym wysiłkiem


Wróć do „Informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości